В інтернеті з’явилися рендери смартфона Xiaomi Mi CC10, оснащеного 12-кратним оптичним зумом. На торговому майданчику Taobao користувачам запропонували захисні чохли для нової моделі, на упаковці яких є зображення пристрою.

Новий продукт Xiaomi з лінійки Mi CC продовжить серію смартфонів, представниками якої є Mi Note, Mi A3, Mi 9 Lite. Завдяки зображенню на упаковці для чохлів можна попередньо оцінити зовнішній вигляд новинки. Рендер не є офіційним, проте досить часто саме виробники чохлів стають основними інсайдерами в частині зовнішнього вигляду не анонсованого смартфонів.

Завдяки рендам можна припустити, що смартфон отримає блок з 4 камер, до складу якого входять 4 датчика. На зображенні не помітна фронтальна камера, а виріз для висувного модуля не відзначений. Фахівці ринку припускають, що пристрій отримає каплевідний виріз для розміщення датчиків на лицьовій панелі корпусу.

В якості альтернативи допускається розміщення матриці сенсора в подекранном просторі. Параметри смартфона на сьогодні не розкриваються, проте неофіційні джерела повідомляють про інтеграцію в пристрій базової камери на 108 Mpx, 12-кратного оптичного зума і чіпа Snapdragon 775G, який підтримує роботу з мережами зв’язку 5 покоління.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут