Китайська компанія Realme, відомий розробник смартфонів, готує до випуску новий апарат середнього рівня. Пристрій вже «засвітився» на ряді сертифікаційних сайтів по всьому світу.

Новинка має кодове позначення RMX2185. Дані регуляторів говорять про те, що на комерційний ринок цей смартфон вийде під ім’ям Realme C11.

Інформації про технічні характеристики моделі на даний момент, на жаль, практично немає. Відомо лише, що пристрій працює в мобільних мережах четвертого покоління 4G / LTE. Іншими словами, підтримка 5G не передбачена.

Realme2.jpg (87 KB)

Згадки смартфона виявлені в базах Національної комісії з мовлення та телекомунікацій Таїланду (NBTC), Євразійської економічної комісії (EEC), Малазійського інституту стандартів і промислових досліджень (SIRIM) та інших відомств. Іншими словами, модель Realme C11 готується до випуску на міжнародному ринку.

Додамо, що, за оцінками Gartner, в першому кварталі нинішнього року по всьому світу було реалізовано 299,1 млн смартфонів. У річному обчисленні відвантаження впали на рекордні 20,2%, що пов’язано з поширенням коронавируса і складною економічною ситуацією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут