Експерти розповіли про ефективні способи захисту ноутбука від перегріву. Особливо актуально це влітку, коли такі пристрої нагріваються сильніше, ніж зазвичай.

Охолодження ноутбука відбувається через вентиляційні отвори, тому важливо їх не закривати. Для цього краще не працювати з пристроєм на колінах, ковдрі чи іншій м’якій поверхні, а також не ставити девайс близько до стіни. Видають перегрів зазвичай стандартні “симптоми”, а саме занадто гарячий корпус, часте “підвисання” або відмова включатися, брижі або смуги на дисплеї після запуску, затримки при відтворенні відео або під час гри. Насамперед потрібно спробувати почистити вентилятор в ноутбуці від пилу. Якщо він забивається, пристрій швидше гріється і гірше працює. Переважно звернутися в сервісний центр, оскільки зробити це в домашніх умовах є можливість не завжди.

Корисною стане заміна термопасти, що знаходиться на поверхні процесора і висихає з часом. Зробити це теж можна вдома, але тільки якщо мова йде про досвідчених користувачів. Важливо хоча б раз на рік проводити профілактику ноутбука, щоб запобігти серйозні поломки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут