Більшість шанувальників серії ігор GTA намагаються вгадати, коли ж нова Grand Theft Auto 6 вийде в світ, і хто зможе в неї пограти. Нові відомості про неї з’являються часто, однак жодні з них не підтвердилося. Схоже, що зараз в руки гравців потрапила єдина дійсно точна інформація. Отримати її допомогла нещодавня велика подія, присвячена Xbox Series X.

Як ми знаємо, абсолютно всі частини минулих ігор GTA були оптимізовані не під одну конкретну платформу, а відразу під всі, щоб якомога більша аудиторія могла протестувати її і, відповідно, отримати максимальний дохід. Виходячи з 115 мільйонів проданих копій, можна зробити висновок, що це спрацювало. На недавньому заході Xbox Series X-Event, який проходив у четвер 7 травня, компанія Microsoft показала логотипи всіх виробників майбутніх ігор для своєї приставки. Переглядаючи їх, користувачі Reddit виявили, що не вистачає логотипу Rockstar Games.

Цей факт і ліг в основу теорії, що нова Grand Theft Auto 6 буде випущена не як загальнодоступна багатоплатформова гра, а як ексклюзив виключно для PlayStation 5. Звичайно, дана теорія має і свої недоліки. Так, наприклад, згадуючи вищезгадані продажі минулої частини, контракт на ексклюзивність повинен коштувати Sony неймовірних розтрат, тому говорити напевно точно не можна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут