Інноваційний Galaxy Note20 і два складаних смартфони вийдуть в серпні

Компанія Samsung готується до презентації своїх нових флагманських смартфонів. Як повідомив інсайдер Джон Проссер, Samsung запланувала анонс смартфонів Galaxy Note20, Galaxy Fold 2 і Galaxy Z Flip 5G на 5 серпня.

Інноваційний Galaxy Note20 і два складаних смартфони вийдуть в серпні

Також на презентації Samsung представить інші новинки. Повідомляється, що разом зі смартфонами компанія анонсує смарт-годинник Galaxy Watch 3 (Galaxy Watch 2 будуть пропущені), планшет Galaxy Tab S7 і TWS-навушники Galaxy BudsX. Всі нові пристрої будуть запущені в продаж 20 серпня, наголосив інсайдер.

Про головну новинку прийдешньої презентації Samsung, флагманський смартфон Galaxy Note20, вже відомі деякі деталі. Смартфон вийде в двох або трьох варіантах, які будуть відрізнятися можливостями і ціною. Зміни в зовнішньому вигляді смартфонів будуть натхненні дизайном випущених на початку року моделей з лінійки Galaxy S20. Проте, загальний дизайн Galaxy Note20 залишиться в стилі Galaxy Note10.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Ціна нових пристроїв Samsung поки не розкривалася. За прогнозами інсайдерів, Samsung може зменшити вартість нових мобільних пристроїв на тлі зниження попиту серед споживачів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут