Зазвичай флагмани Samsung Galaxy пропонують користувачам якісні OLED-екрани, виготовленням яких займається окремий департамент компанії Samsung. Однак, з’явилась інформація про те, що компанія розглядає можливість використання екранів китайського виробництва від компанії BOE.

Проте, нещодавно південнокорейське видання DDaily повідомляє, що панелі, які мала постачати компанія BOE не пройшли контроль якості. Також у випуску додається, що компанія Samsung планувала використовувати ці екрани для смартфонів серії Galaxy S, які мали вийти вже наступного року (цілком ймовірно, що могли б бути смартфони Galaxy S21 або Galaxy S30, хоча це лише здогадки).

Веб-сайт зазначає, що панелі зазвичай встановлюються на телефон лише після того, як проходять тестування контролю якості та тестування масового виробництва . На жаль, екрани BOE не змогли пройти першу й першу перешкоду, але DDaily припускає, що ще є час на те, щоб панелі підправили і вони таки змогли пройти контроль якості.

На підтвердження здогадок є твіт Росса Янга — відомого інсайдера, який неодноразово надавав інформацію щодо дисплеїв. У твіті написано, що і компанія BOE, а також виробник екранів China Star не змогли досягти тої якості, яка необхідна для того, аби екрани опинились на телефонах Samsung. Все виглядає так, ніби компанія Samsung повністю відкинула ідею з альтернативою Samsung Display, але поки не варто вважати це істиною, оскільки офіційної відповіді ще не було. Проте, вже зараз абсолютно очевидно, що китайська компанія не особливо вразила Samsung.

Втім, така реакції Samsung не особливо дивує, оскільки ця компанія вважається найкращим виробником OLED-екранів, тож і планка якості задана неабияка. Якщо ж BOE врахує свої недоліки і пройде контроль якості, цілком ймовірно, що ціни на смартфони корейської компанії впадуть, що, безумовно, є плюсом для користувачів та потенційних клієнтів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут