Презентацію ігор PS5 покажуть в низькій якості

Вже завтра, 11 червня, компанія Sony проведе презентацію ігор для PlayStation 5 і, ймовірно, покаже саму консоль. Однак при цьому відзначається, що пряма трансляція буде йти в низькій якості – з роздільною здатністю FullHD і частотою 30 кадрів в секунду.

Старший директор з комунікацій Сід Шуман пояснив причину таких обмежень. За його словами, знімальна команда працювала в домашніх умовах через пандемію коронавірусу, тому зниження якості дозволило розвантажити інформаційні мережі і домашні ПК.

При цьому Шуман заспокоїв користувачів, заявивши, що записи трансляції на офіційному каналі YouTube будуть доступні в повноцінному 4K, хоча їх доведеться почекати. Саме тоді можна буде оцінити всі переваги нових ігор.

Окремо старший директор з комунікацій уточнив, що для повноцінної гри на «п’ятірці» буде потрібний телевізор з роздільною здатністю 4K, а швидкоплинні висновки на підставі низькоякісної трансляції робити не варто.

Однак не виключено, що такий підхід вдарить по продажах консолей, адже компанія фактично погіршує власний рекламний продукт.

Залишається сподіватися що ситуація ще зміниться на краще, але це, треба визнати, малоймовірно. Тому якщо продажі PlayStation 5 і впадуть, то компанія знає, кого звинувачувати в цьому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут