Перевіривши Poco F2 Pro на міцність, відомий техноблогер Зак Нільсон приступив до другої фази свого знайомства зі смартфоном. Як завжди, він розібрав пристрій, щоб вивчити його внутрішню будову, використовувані компоненти та інші особливості, приховані від очей. 

Після попередніх тестів Зака ​​висувна фронтальна камера Poco F2 Pro так і залишилася зламаною. Однак це ніяк не завадило в розбиранні пристрою. Задня панель після нагрівання досить легко від’єдналася, відкривши доступ до всіх «органів» смартфона. Всі важливі компоненти додатково захищені пластиковою пластиною, що кріпиться стандартними гвинтами. 

Перше, на що звернув увагу блогер, це те, що чотири модуля основної камери закріплені на материнській платі, що помітно ускладнює ремонт пристрою в разі потреби. Крім того, сканер відбитків пальців також можна замінити без вилучення екрану, що не кращим чином позначається на ремонтопридатності.

Моторчик, який відповідає за рух фронталки, виявився повністю непридатний до використання. Зак навіть не зумів опустити його руками і за допомогою інструментів. Він хотів замінити його на інший, встановлений в торішньому Redmi K20 Pro (Xiaomi Mi 9T Pro), але виявилося, що вони мають різну форму. Тому блогер вирішив прибрати цей компонент з смартфона.

Однією з фішок Poco F2 Pro виробник називає величезну систему охолодження з випарною камерою, що займає 28% площі корпусу. Цікаво, що вона виконана з алюмінію, тоді як традиційно використовується мідь. Втім, усередині у неї все теж тонке мідне покриття. 

В кінці блогер зібрав смартфон назад, вирішивши не встановлювати мотор фронтальної камери. Однак і без нього пристрій включився і нормально працював.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут