У AppStore виявили три шахрайських VPN-додатки. За даними експертів компанії Avast, це платні програми, вартість підписки на які сильно завищена і які неякісно працюють. Про це йдеться в повідомленні Avast.

Серед таких програм були названі Buckler VPN, Hat VPN і Beetle VPN. Після установки користувач отримує безкоштовний доступ на три дні. Після закінчення пробного періоду з рахунку користувача починають списувати по 10 доларів в тиждень. У матеріалі наголошується, що насправді подібні підписки коштують набагато дешевше. При цьому під час запуску після оплати підписки від користувачів вимагають внести додаткову плату за доступ.

Самі по собі дані програми не є небезпечними, а їх рейтинг в AppStore досить високий: від 4,6 до 4,8. Формально творці цих VPN-додатків не порушили жодних правил, так як їх продукт не є шкідливим. Однак експерти з Avast впевнені, що високий рейтинг і хороші відгуки в AppStore несправжні.

Експерти порекомендували користувачам iPhone звертати увагу на вартість підписок на додатки і стежити за тим, скільки грошей списується з їх рахунків. Про проблему фахівці повідомили в компанію Apple.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут