OnePlus 8 Pro займає 10-е місце в рейтингу DxO, випереджаючи Galaxy S20 +.

Експерти DxOMark опублікували детальний огляд камери смартфона OnePlus 8 Pro, оцінивши її в 119 балів. Фахівці проаналізували якість 126 фото і 103 відео, знятих на пристрій.

OnePlus 8 Pro має більш модернізований масив камер (48 Мп + 48 Мп + 8 Мп + 3 Мп), якщо порівнювати з 7T Pro. У своєму тестуванні фахівці DxOMark виявили, що гаджет є одним з кращих з точки зору балансу білого. Зображення з OnePlus 8 Pro мають приємні і яскраві кольори, гарне масштабування і красиву деталізацію предметів.

Проте, якість фотографії поступається знімкам з камер флагманів. OnePlus 8 Pro за деякими показниками випереджає Apple iPhone 11 Pro Max, але не може конкурувати з кращим в своєму класі – Huawei P40 Pro.

Що стосується якості відео, то тут оцінка склала 103 бали, що на рівні всіх згаданих конкурентів, а Galaxy S20 Ultra взагалі отримав на бал менше. Власне, за якістю відеозйомки, якщо спиратися на думку експертів DxOMark, новинка OnePlus поступається лише декільком моделях, та й то різниця становить всього 1-2 бали.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут