У Bosch представили сервіс Help Connect: для оберігу мотоциклістів

У багатьох країнах, включаючи і Україну, існує система автоматичної допомоги в разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди. По суті це аналог сигналізації, який самостійно відправляє повідомлення про ДТП, що буває дуже своєчасно, якщо його учасники не в змозі викликати допомогу. Але працює така система тільки з автомобілями.

Компанія Bosch вирішила створити власний аналогічний сервіс під назвою Help Connect, який буде орієнтований на мотоциклістів. Працювати він буде точно так само, як і існуючі аналоги для автомобілів. Якщо датчики отримують інформацію про те, що сталося ДТП, вони самі відправляють повідомлення в службу порятунку.

Головна особливість тут, це датчики. Вони відстежують кутову швидкість і прискорення по 100 разів за секунду, щоб точно визначити момент, коли потрібно відправляти повідомлення. У той же час, така система досить продумана для того, щоб не повідомляти про ДТП в тому випадку, якщо мотоцикл просто впав на парковці. Крім того, система Help Connect може повідомляти не тільки про факт аварії і місці події, а й контактні дані мотоцикліста.

Компанія Bosch уточнює, що систему запустять спочатку тільки в Німеччині, але на даний момент терміни невідомі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут