Компанія Google опублікувала повідомлення, попередивши про проблеми з первинною версією Android 11. Виробник мобільної операційної системи закликав користувачів смартфонів не встановлювати оновлення, оскільки воно несе загрозу пристрою.

На даний момент в Google працюють над новою ОС Android 11. Поки вона недоступна для скачування переважній більшості людей, але власники смартфонів Pixel мають можливість встановити збірку під індексом QQ3A.200605.001. Спочатку вона призначена для розробників, але до неї є доступ і у пересічних користувачів.

Проте, так як це навіть не бета-версія продукту, її код не готовий до повноцінної роботи. Програмісти Google виявили серйозну помилку, про яку поспішили попередити користувачів “розумних” телефонів. Американський IT-гігант вже опублікував повідомлення, попередивши про небезпеку. У релізі вказується, операційна система для гаджетів дасть з високою ймовірністю збій, якщо власник пристрою спробує завантажити зображення з розширенням .ota.

Це може привести до проблем, від яких не вдасться позбутися поверненням до ОС попереднього покоління. Користувачеві перш доведеться повністю відформатувати систему, а це призведе до втрати всіх особистих даних і налаштувань.

Відомо, бета-версію Android 11 збиралися представити 3 червня, але через події в США і народних хвилювань презентацію довелося відкласти на деякий час. Багато хто чекав цієї події, щоб дізнатися про новий функціонал операційної системи. Головними її особливостями, але наявними даними, стане кращий захист від шкідливих програм і підтримка потокового відео в форматі 4K.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут