Основна 108-Мп камера флагману Samsung Galaxy S20 Ultra не так давно піддавалася критиці через проблеми з автофокусуванням. Раніше Samsung випустили кілька оновлень, які частково вирішували проблему, але останнім травневе оновлення «ATE6» має остаточно поставити крапку в цьому питанні.

Samsung додали новий режим в смартфони Galaxy S20 Ultra

У числі інших змін патчу значиться нова функція «Close-Up Zoom» або режим «крупним планом». Цей режим дозволяє камері автоматично і належним чином сфокусуватися на об’єкті, який знаходиться близько. Камера автоматично визначає місце розташування об’єкта і пропонує використовувати функцію для масштабування в 1,5 рази, завдяки чому коректно налаштовується автофокус.

Простіше кажучи, режим «крупним планом» просто наближає об’єкт, а для того, щоб охопити більшу область для фотографії, користувачеві потрібно відійти зі смартфоном на необхідну відстань. У будь-якому випадку, це не зовсім нова можливість для Galaxy S20 Ultra, так як заповзятливі користувачі, шляхом проб і помилок, самі дійшли до такого рішення проблем з автофокусуванням, а Samsung тільки зробили процес автоматичним.

Що стосується Galaxy S20 і S20 +, вони не отримали цю функцію, так як проблем з автофокусом на цих смартфонах не спостерігалося.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут