З'явилося зображення нового меню живлення в Android 11

Багато користувачів Android-пристроїв чекають появи Android 11, так як оновлення ОС принесе безліч нових функцій. Однією з них є перероблене меню живлення, перші фотографії якого опублікував користувач @MishaalRahman в своєму Twitter.

Інтерфейс меню живлення отримало кілька нових функцій, крім стандартних виключення, перезавантаження і екстрених служб. В першу чергу, за допомогою меню живлення в Android 11 можна буде управляти Google Pay. Також, з’явилося меню управління пристроями «розумного будинку» і навіть відкривати / закривати двері електромобіля Tesla. Звичайно, всі ці пристрої потрібно буде прив’язати до облікового запису, чужим освітленням керувати не вийде. Крім того, під меню Quick Control є налаштованння і туди можна додати, як пристрої «розумного будинку», так і деякі опції із самої системи.

З'явилося зображення нового меню живлення в Android 11

Відносно Google Pay в меню живлення, функція буде нагадувати Samsung Pay, який вже є в меню живлення багатьох смартфонів компанії. Це дозволить легше використовувати безконтактний платіж через смартфон на Android 11. Для перемикання між прив’язаними картами, потрібно буде просто провести по екрану вліво або вправо.

Інтернет-портал AndroidHeadlines також повідомляє, що виходячи з коду Android 11 і документів підтримки, функція не ексклюзивом для смартфонів Pixel, отже, будь-який смартфон на Android 11 отримає новий інтерфейс живлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут