Галузеві джерела стверджують, що флагманський графік виробництва iPhone від Apple скоро почнеться, а в липні випуск iPhone 12 почнеться трохи пізніше звичайного.

Цьогоріч поставки нових iPhone 12 почнуться пізніше звичайного

Після численних повідомлень про те, що у Apple буде «вікно запуску», аналогічне iPhone X для «iPhone 12», джерела у виробничому ланцюжку поставок кажуть, що виробництво скоро почнеться. Там, де виробництво iPhone в попередні роки для флагманської моделі історично почалося в травні або на початку червня, моделі 2020 року, як повідомляється, почнуть випускатися в липні або навіть серпні.

Згідно Digitimes, це масове виробництво, зокрема, для 6,1-дюймових моделей iPhone 12. Повідомляється, що Apple планує випустити в цілому чотири моделі з лінійки «iPhone 12», дві з яких матимуть 6,1-дюймовий екран.

Передбачається, що це оновлення для iPhone 11 Pro і нового iPhone 12 Max. Хоча дати виробництва не відомі і не згадуються в цьому новому звіті, «iPhone 12» повинен мати 5,4-дюймовий дисплей, а «iPhone 12 Pro Max» – 6,7-дюймовий екран.

Цьогоріч поставки нових iPhone 12 почнуться пізніше звичайного

Очікуваний пізній початок виробництва і анонсу пов’язаний з впливом коронавірусу не тільки на пропозицію, але і на попит.

Digitimes має погану репутацію в прогнозуванні специфічних особливостей продуктів Apple. Проте, це місце є хорошим джерелом макроданих від постачальників і виробників в ланцюжку поставок Apple.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут