Нова PlayStation 5 може виявитися в два рази товстішою PlayStation 4

У мережі з’явився досить цікавий матеріал, в якому йдеться про те, що всі наші уявлення про майбутню новинку від Sony – консолі нового покоління – є помилковими. Також, з того ж матеріалу, стало відомо, що нова PlayStation 5 може виявитися в два рази товстішою PlayStation 4.

Нова PlayStation 5 може виявитися в два рази товстішою PlayStation 4

Джерелом досить резонансного матеріалу виявився портал GameMag, який раніше не був помічений в якихось серйозних витоків. Але з огляду на те, що на даний файл звернули увагу в тому числі і зарубіжні видання, цілком ймовірно, що щось в словах  журналістів і їх джерел все ж є.

Так, в замітці GameMag йдеться про те, що нові подробиці про PlayStation 5 видав “фахівець, причетний до розробки популярної американської гри, яка повинна вийти на новій консолі Sony в майбутньому” . За його словами, прямо зараз немає жодного концепту нової консолі, який був би близький до підсумкового варіанту пристрою. Також він повідомив, що у девайса є “незвичайна деталь”, яку до цих пір вдавалося тримати в секреті – про неї не писали ні ЗМІ, ні інсайдери.

Крім усього іншого, джерело також повідомило, що нова консоль вийде досить габаритною – приблизно в два рази товстішою актуальної PlayStation 4 – але при цьому все ж більше схожою на консоль, ніж на сучасну “розумну” колонку (на відміну від Microsoft Xbox Series X) .

На жаль, інсайдери не повідомили ні точної ціни новинки, ні дати її анонсу. Але, судячи з останніх даних, анонс PlayStation 5 повинен відбутися вже зовсім скоро – разом з іграми для нової консолі, повинні показати і саму приставку. Станеться це вже 4 червня поточного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут