В інтернеті з’явилися фотографії неанонсованого телефону Sony Ericsson W707 з лінійки Walkman. Він повинен був з’явитися ще в минулому десятилітті.

Телефон під кодовою назвою «Алісія» отримав відразу три екрани – один основний і два на кришці. Крім звичного додаткового дисплея для повідомлень і годинника, який був у багатьох «розкладачках», був ще один багатофункціональний круглий дисплей.

Круглий дисплей підлаштовувався під різні завдання – в звичайному режимі він показував циферблат годинника, а, наприклад, при програванні музики з’являлися елементи управління плеєром.

В іншому це класичний кнопковий телефон, який міг вийти в 2000-х роках. У нього є невеликий кольоровий дисплей з низькою роздільною здатністю, одна камера і дизайн в стилі інших моделей з лінійки Walkman від Sony Ericsson.

Він так і не вийшов, телефон Sony Ericsson W707 продають на eBay за 299 фунтів стерлінгів – близько 9 775 гривень за курсом. Ідеальний екземпляр для колекціонерів. Подібні прототипи старих телефонів і смартфонів періодично спливають на майданчиках оголошень. Одним з недавніх був перший Android-смартфон з QWERTY-клавіатурою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут