Компанія Xiaomi розширила список фірмової продукції випуском 43-дюймового телевізора з функціями Smart TV. Однією з головних особливостей новинки стала доступна вартість, порівнянна з ціною недорогого смартфона середнього рівня. При цьому пристрій одержав деякі конструктивні відмінності від попередників.

Новинка дебютувала під назвою Xiaomi Mi TV 43 “(E43K). На відміну від моделей E43X, E43C і E43A, представлених раніше, вона не оснащується модулем Bluetooth – для управління пристроєм в комплекті передбачений традиційний пульт ДУ з ІК-передавачем. Роздільна здатність дисплея ТВ, «обгорненого» в тонкі рамки, становить 1920х1080 пікселів.

За продуктивність Smart-складової новинки відповідає 64-бітний процесор за підтримки 1 ГБ оперативної пам’яті, обсяг вбудованого накопичувача становить 8 ГБ. У числі інших особливостей ТВ – стереодинаміки з підтримкою технології DTS Sound 2.0, встановлена ​​прошивка PatchWall, а також пристойний набір інтерфейсних портів: Ethernet, 2 x USB Type-A, S / PDIF, 2 x HDMI і аналоговий AV-вхід.

Xiaomi Mi TV 43 “(E43K) вже доступний для замовлення на краудфандинговому майданчику YouPin за ціною $ 154.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут