Цілий тиждень Epic Games Store продавав безкоштовно гру GTA V, а тепер виклав в безкоштовний доступ ще один хіт – Civilization VI. Це покрокова стратегія, в якій можна будувати і розвивати власну цивілізацію.

Civilization VI пропонує безліч нових способів взаємодії з ігровим світом. Оголошуйте війни, ведіть дипломатичні переговори, розвивайте культуру і киньте виклик найбільшим лідерам в історії людства, щоб побудувати цивілізацію, здатну витримати випробування часом.

 

Отримати гру Civilization VI можна в десктопному клієнті Epic Games Store або на сайті магазину – досить зареєструватися і додати її в свою бібліотеку. Роздача буде тривати з 21 по 28 травня. Гра залишиться у вашій бібліотеці назавжди, встановлювати і запускати її в період роздачі необов’язково, це можна зробити пізніше.

Civilization VI зазвичай продається приблизно за 525 гривень. Саме стільки вона зараз коштує в конкуруючому магазині Steam.

За додавання цієї гри користувач отримує купон на 240 гривень, який можна витратити на покупку будь-яких ігор і доповнень до ігор вартістю від 335 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут