У мережі з’явилися перші зображення смартфона Galaxy Note20. Їх злив в мережу інсайдер з ніком xleaks7. Саме він у своєму акаунті Twitter опублікував ці зображення, основою яких є CAD-креслення. Як це не дивно, але Galaxy Note20, судячи з цих зображень, мало чим відрізнятиметься від флагманів лінійки Galaxy S20, які були представлені ще в березні.

Спираючись на зображення можна сказати, що Galaxy Note20 має той же дизайн з такою ж камерою, розташованою в кутку. Єдине, що вдалося трохи переробити, це зробити сам оптичний модуль, який менше виступає з корпусу. Навряд чи ця модель отримає версію з вигнутим дисплеєм. Найімовірніше, це буде прерогативою моделі Note20 +.

Ну і щоб остаточно закінчити з дисплеєм, скажімо, що у Samsung Galaxy Note20 буде той же плоский дисплей з отвором під фронтальну камеру. А ось найбільшою відмінністю в дизайні є перенесення роз’єму для стилуса на ліву сторону смартфона. Більше інформації про смартфон немає, але є припущення.

Так, багато хто схиляється до того, що апарат буде наділений одним з чіпсетів Snapdragon 865 / Exynos 990, отримає трохи покращену камеру, а також якісний дисплей. Підводячи підсумок не складно зробити висновок, що перед нами не що інше, як усього лише поліпшена версія Galaxy S20, але з можливістю роботи зі стилусом і трохи вищим цінником.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут