Розкрито важливу перевагу камери iPhone 12

Компанія Apple оснастить всі смартфони з лінійки iPhone 12 оновленою ширококутною камерою з семилінзовим об’єктивом. Згідно з даними джерел тайванського видання DigiTimes, Apple замовила виробництво таких об’єктивів у своїх виробничих партнерів, компаній LG Innotek, Sharp і O-film Tech.

Розкрито важливу перевагу камери iPhone 12

Семилінзовий об’єктив забезпечить камери нових iPhone помітно покращеною якістю зйомки. Використання об’єктива нового типу дозволить домогтися менших спотворень і зменшити хроматичні і сферичні аберації.

Apple може значно збільшити роздільну здатність основних ширококутних камер у всіх нових смартфонах, запланованих до запуску в 2020 році. Витоки вказують на ймовірність появи в нових iPhone камер з роздільною здатністю 64 Мп проти 12 Мп, використовуваних в актуальних флагманських моделях iPhone. Однак інсайдери підкреслюють, що збільшена роздільна здатність основних камер майбутніх iPhone поки не підтверджено остаточно.

Також в DigiTimes підтвердили, що більш дешевий 5,4-дюймовий iPhone 12 і 6,1-дюймовий iPhone 12 Max будуть оснащені подвійними камерами. Флагманські 6,1-дюймовий iPhone 12 Pro і 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max отримають систему з трьох камер, яку доповнить 3D-сенсор LiDAR( для AR).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут