Google створила додаток, який дозволяє зробити що завгодно натисненням кнопки

Компанія Google анонсувала випуск програми Action Blocks. Вона пройшла перевірку з осені минулого року і незабаром з’явиться в Play Маркеті.

Action Blocks дозволяє призначати на спеціальні кнопки швидке виконання дій, які можуть бути складні для людей з обмеженими фізичними можливостями (наприклад, дзвінок вибраним контактам або запуск музики в плеєрі). Замість запуску додатку і навігації в потрібному розділі достатньо всього лише натиснути на одну кнопку, досить велику і з відповідним зображенням.

Додаток Action Blocks також може виявитися корисним для автоматизації виконання деяких складних дій за допомогою Google Assistant. Наприклад, таким чином можна налаштувати управління системою розумного будинку (включення і відключення освітлення та інше подібне). Кнопки кастомізуйте, тобто їх набір залежить від того, які саме дії необхідно автоматизувати.

Action Blocks

Після першого запуску додаток показує набір попередніх дій з можливістю створити свої власні дії. Після тестування дію можна зберегти у вигляді кнопки на домашньому екрані. При бажанні стандартну іконку на кнопці можна замінити будь-яким іншим зображенням (наприклад, фотографією людини в разі створення кнопки для здійснення дзвінка).

Компанія Google обіцяє випустити API, завдяки якому в подальшому додаток Action Blocks отримає підтримку сторонніх аксесуарів. Зараз в ньому можна призначати тільки такі дії, які підтримуються в Google Assistant.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут