Аналітичне агентство Canalys поділилося статистикою продажів смартфонів за підсумками перших трьох місяців 2020 року. У топ-10 увійшли смартфони тільки трьох виробників. Xiaomi і Apple представлені трьома моделями кожна, тоді як компанія Samsung отримала відразу чотири місця в топ-10.

Найбільш продаваним розумним телефоном першого кварталу 2020 року став флагман iPhone 11, який був представлений у вересні минулого року. Ще дві моделі компанії Apple зайняли шостий і десяте місця. Це відповідно iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Всі три моделі виробника з Купертіно були представлені в один день.

На другій сходинці розташувалися Xiaomi Redmi Note 8 і Redmi Note 8T. Їхні продажі були підсумовані. Redmi Note 8 Pro розташувався на п’ятому місці. Нагадаємо, що з початку старту продажів все сімейство розійшлося тиражем понад 30 млн одиниць. Між ними розмістилися Samsung Galaxy A51 і Galaxy A10s.

Ще один смартфон компанії Xiaomi виявився на дев’ятій позиції. Це бюджетник Redmi 8A. Краще нього продавилися Samsung Galaxy A20s і Galaxy A01.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут