У червні минулого року LG випустила Stylo 5, великий смартфон для користувачів, що бажають по повній використовувати екран і забутими багатьма стилус. Схоже, що зовсім скоро південнокорейська компанія представить наступника цього апарату під логічним назвою Stylo 6. Відповідним рендером поділився на своїй сторінці надійний і відомий інсайдер Еван Бласс (Evan Blass).

На відміну від свого попередника, LG Stylo 6 має дисплей з вирізом під фронтальну камеру і радує набагато тоншими і акуратними відступами зверху і знизу. На задній панелі Stylo 6 розташована потрійна камера, розміщена горизонтально, на відміну від одиночної камери на Stylo 5. На задній частині Stylo 6 також знаходиться сканер відбитків пальців.

З правого боку апарату знаходиться кнопка включення, а з лівого боку – слот для SIM-карти, а також кнопки регулювання гучності і, можливо, окрема кнопка для виклику Google Assistant. Внизу знаходиться порт USB-C, роз’єм 3,5-мм для навушників, отвір головного мікрофона, динамік і слот для стилуса, а вгорі – додатковий мікрофон системи шумозаглушення. Також рендер розкриває дизайн стилуса Stylo 6, який буде йти на додаток до смартфону.

Незважаючи на настільки якісні рендер-зображення, ніяких офіційних новин від LG про Stylo 6 поки не надходило, проте в мережі вже порахували, що дата на робочому столі рендеру виразно відсилає до дати його презентації. Якщо це правда, то апарат слід чекати не раніше 18 травня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут