Виробники в 2019 році почали масово створювати смартфони з висувними камерами – так можна залишити фронтальне камеру в зручному місці і зменшити рамки. Lenovo планує оснастити ігрові смартфони цією технологією  – у нього камера буде виїжджати не зверху, як у всіх, а збоку. Про це повідомляє XDA.

 

Новий ігровий флагман Lenovo Legion зовні виглядає, як звичайний смартфон цього класу – у нього помітний дизайн, топова «начинка» і великий екран з ємним акумулятором. Тільки фронтальна камера у нього розташована не в звичному місці, вона виїжджає з правої грані корпусу, коли смартфон розташований в горизонтальній орієнтації під час ігор. Компанія має на увазі, що таке розташування буде зручніше для стримерів – щоб люди могли бачити не тільки гру, але і хто в неї грає.

Стрім мобільних ігор особливо популярний в азіатських країнах, де смартфони частіше використовують для розваг, ніж комп’ютери і консолі. Сучасні смартфони дозволяють без проблем одночасно транслювати в інтернеті запущену гру і передавати обличчя людини і її коментарі.

В іншому Lenovo Legion – це класичний ігровий флагман. Він працює на процесорі Snapdragon 865 з акумулятором на 5000 мАг. У ньому варто дисплей з підтримкою частоти відновлення 144 Гц і дві основні камери. Інформації про ціну і дату анонсу смартфона поки немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут