Компанія Google випустила нову версію браузера Chrome під номером 87. Розробники обіцяють, ще швидшу роботу з меншим споживанням ресурсів.

В офіційному блозі Chrome нове оновлення назвали найбільшим приростом продуктивності браузера в історії. Директор цього підрозділу в Google розповів, що браузер тепер запускається на 25% швидше, а вкладки завантажуються на 7% швидше.

І при цьому їм вдалося скоротити споживання ресурсів процесора, оперативної пам’яті і акумулятора в ноутбуках. В першу чергу для цього змінили алгоритми роботи вкладок в тлі – це в п’ять разів знизило навантаження на CPU і на 25% економить заряд акумулятора.

Всі ці зміни продуктивності заховані усередині, але є кілька видимих ​​нововведень. У браузері з’явився пошук по вкладках – якщо у вас відкрито декілька десятків сторінок одночасно, то знайти потрібну можна буде швидше за назвою.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

Також поступово в браузері з’являться швидкі дії. Наприклад, в адресному рядку можна написати «видалити мою історію» і в пошуковій видачі з’явиться кнопка для переходу в налаштування.

Важливо розуміти, що підвищення продуктивності поки обіцяють лише самі розробники. Можете встановити нову версію і перевірити їх заяву. Оновлення Google Chrome 87 вже доступне для завантаження в усьому світі, але деякі нові функції можуть бути не доступні відразу – їх активують поступово.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут