Бюджетний iPhone SE 2-го покоління отримав відмінний попит серед споживачів і оглядачів. Про це повідомив генеральний директор Apple Тім Кук, коментуючи запуск нового смартфона компанії.

За словами Кука, новий iPhone SE знайшов визнання споживачів, як і інші нові пристрої Apple, випущені в останні місяці. Кук підкреслив, що оновлений MacBook Air і новий iPad Pro з 3D-камерою LiDAR теж користуються великим попитом.

Попит на новинки Apple стабільний незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в світі. Втім, точної статистики про продажі нових пристроїв Apple Тім Кук не розкрив. В ході проведеного минулого тижня фінансового звіту Apple за перший квартал 2020 року цифри також не були озвучені.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Apple перестала розкривати точне число проданих iPhone та інших пристроїв в кінці 2018 року. У компанії вважають, що ці показники перестали відображати її успіхи.

iPhone SE 2-го покоління надійде у продаж в Україні 10 травня. Смартфон з дизайном iPhone 8 і оновленими характеристиками доступний за ціною від 14 449 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут