Якщо ви не любите публічності і не бажаєте, щоб ваш контент переглядали незнайомці, закрийте свій профіль.

Після цього всі додані до нього історії і пости будуть доступні тільки вже існуючим підписникам і людям, яким ви дозволите підписатися на вас у майбутньому.

Навіть якщо ви додасте до фотографії хештег, сторонні не зможуть знайти її в пошуку. Крім того, ваш контент не потраплятиме до рекомендацій.

Після закриття акаунта ви у будь-який момент зможете знову зробити його відкритим.

Як закрити профіль в Instagram через мобільний додаток

Відкрийте «Налаштування». Перейдіть до розділу «Конфіденційність» → «Конфіденційність облікового запису» і увімкніть опцію «Приватний обліковий запис».

Щоб відкрити профіль, знову натисніть «Налаштування» → «Конфіденційність» → «Конфіденційність облікового запису» і вимкніть опцію «Приватний обліковий запис».

Як закрити профіль в Instagram через сайт

Відкрийте налаштування: клікніть по іконці профілю в правому верхньому куті, а потім – по коліщатку. В меню оберіть «Конфіденційність і безпека» і поставте галочку на опції «Приватний обліковий запис».

Щоб відкрити профіль, знову натисніть у налаштуваннях «Конфіденційність і безпека» і зніміть галочку з опції «Приватний обліковий запис».

Як закрити профіль автора або бізнес-аккаунт в Instagram

Якщо раніше ви перейшли зі звичайного облікового запису на авторський або бізнес-аккаунт, закрити таку сторінку ви не зможете. Ці типи облікових записів призначені для публічних користувачів, які просувають свій бренд. Тому вони не припускають можливості закриття.

Єдиний вихід – знову повернутися до звичайного облікового запису. Це можна зробити у мобільному додатку Instagram. Натисніть в налаштуваннях «Обліковий запис» → «Перейти на особистий аккаунт» і дійте за підказками системи.

Перейшовши на звичайний обліковий запис, ви зможете закрити його за допомогою інструкцій опублікованих вище.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут