Платформа Exynos вже давно викликає критику Samsung з боку користувачів. В черговий раз недоліки Exynos продемонстрували на прикладі Samsung Galaxy S20 +. Смартфон не витримав порівняння в ігровому тесті з недорогим Redmi Note 8 Pro, який коштує майже в п’ять разів дешевше. 

Відео з ігровим тестом Samsung Galaxy S20 + і Redmi Note 8 Pro опублікував блогер Чун Лю (Chong Liu), який раніше демонстрував недоліки Exynos.

Нагадаємо, Redmi Note 8 Pro базується на MediaTek Helio G90T і фанати Xiaomi свого часу були дуже незадоволені цим вибором компанії. При цьому Samsung Galaxy S20 + на Exynos 990 відчуває серйозні труднощі з тим, щоб наздогнати Redmi Note 8 Pro MediaTek Helio G90T в ігровому тесті.

Після десяти хвилин гри в PUBG Mobile частота кадрів на Galaxy S20 + впала до 50 к / с, а після 20 хвилин – до 40 к / с. У смартфона спостерігається троттлінг і знижена продуктивність. У Redmi Note 8 Pro таких серйозних проблем не проявляється. Гріється Redmi Note 8 Pro теж менше. 

Просто для порівняння, в онлайн-магазинах Samsung і Xiaomi, до слова, Redmi Note 8 Pro коштує 5 499 гривень, а Galaxy S20+ – 29 999 гривень. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут