В даркнеті продали півмільйона акаунтів від Zoom

Якщо ви до цих пір користуєтеся Zoom, то рекомендуємо припинити цим займатися. Стало відомо , що акаунти від платформи для відеоконференцій можна придбати в даркнеті.

Інформацію вирішили перевірити в компанії по інформаційному захисті Cyble і її фахівці переконалися, що вартість краденого аккаунта від Zoom становить всього 90 копійок. Як не дивно, продавцем виявився російськомовний хакер, який вийшов на розмову через месенджер Telegram. Для перевірки співробітники компанії Cyble купили облікові записи своїх клієнтів і їх справжність підтвердилася.

У їх розпорядження потрапили дані від профілів, як електронна пошта, логін з паролем, посилання на чати і пін-коди для відеоконференцій. Таким чином дані можна перепродавати або використовувати в корисливих цілях. Наприклад, спамити пошту, продавати отриману інформацію або підбирати пароль для злому.

Більшість компаній вже заборонила своїм співробітникам використовувати Zoom для роботи. Днями в YouTube опублікували тисячі записів розмов всіх видів, починаючи від корпоративних і закінчуючи особистими зустрічами друзів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут