Завдяки більш низькій ціні Apple iPhone 11 є найпопулярнішою з моделей iPhone 2019 року. При стартовій ціні $699 ви відмовляєтеся від деяких поліпшень, пов’язаних з часом автономної роботи, які були у моделей Pro. 

Проте, Apple заявляє, що батарея ємністю 3046 мАг на iPhone 11 забезпечить до однієї години додаткового часу автономної роботи в порівнянні з його попередником, iPhone XR, хоча тепер у нього з’явився новий конкурент iPhone SE 2020. До випуску моделей 2019 року батарея iPhone XR ємністю 2942 мАг забезпечувала йому кращий час автономної роботи на iPhone, до прикладу iPhone SE 2020 отримав батарею 1821 мАг.  IPhone 11 також має як 12-мегапіксельну звичану, так і 12-мегапіксельну надшироку камеру на задній панелі.

Філософія, щоб заощадити багато грошей, була перевірена на iPhone XR. Ті, хто придбав цю модель, заощадили трохи грошей, не купуючи iPhone XS або iPhone XS Max. Але деякі споживачі подають в суд на Apple за те, що вона не показала, що використовувала антенну систему 2 X 2 MIMO для моделі низького рівня. Таким чином, користувачі iPhone XR кажуть, що вони страждали через поганий зв’язок і мали більш низьку швидкість 4G LTE в порівнянні з більш дорогими моделями, які були оснащені установкою 4 X 4 MIMO. І такі ж відмінності виявляються між iPhone 11 (2 X 2 MIMO) і iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max (4 X 4 MIMO).

Зниження цін на iPhone зазначається у багатьох продавців. За даними «hotline.ua», середня ціна на модель iPhone 11 з об’ємом пам’яті 64 Гб в квітні знизилася, до 20 000 гривень. Але є продавці які продають цю модель і за 19 000 гривень.

Чому знизилися ціни

Учасники ринку пояснюють зниження цін на iPhone падінням продажів смартфонів у зв’язку з закриттям торгових центрів, де розташовувалися точки багатьох реселерів. Торгові центри закрилися з 28 березня на час оголошеного президентом неробочого періоду. Ще один фактор падіння продажів смартфонів – різке скорочення купівельного трафіку, говорить співрозмовник Forbes в одному з операторів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут