iPhone SE 2 покоління найсильніше хвалять за високу продуктивність, яку забезпечує найпотужніший процесор A13 Bionic. Навіть глава Apple, Тім Кук похвалився швидкістю роботи нового iPhone SE, назвавши смартфон «швидше найшвидших Android-смартфонів».

Наскільки в реальності велика різниця в швидкості роботи між iPhone SE 2 і його попередником iPhone 8? «Живе» порівняння швидкості роботи смартфонів дало відповідь на це питання.

iPhone SE 2020 проти iPhone 8: порівняння швидкості роботи

Порівняння швидкості роботи смартфонів провів популярний YouTube-блогер Нік Акерман. Він оцінив «живу» продуктивність iPhone SE 2-го покоління і iPhone 8 при виконанні різних повсякденних завдань.

Тестування показало, що iPhone 8 з чіпом A11 Bionic не так вже й сильно поступається iPhone SE 2-го покоління з флагманським процесором A13 Bionic. Обидва смартфони запустили більшість додатків з однаковою швидкістю, практично моментально. Лише в деяких випадках новий iPhone SE випереджав опонента, але різниця у відкритті додатків виявлялася несуттєвою.

iPhone SE швидше впорався із завантаженням в іграх, випередивши iPhone 8 на кілька секунд. При цьому, експорт відео обидва смартфона завершили одночасно.

Що стосується бенчмарків, то в них новий iPhone SE по-справжньому розгромив iPhone 8, незважаючи на не найвищу різницю в «живій» продуктивності. У Geekbench 5 новий iPhone SE набрав 1326 балів в однопотоковому тесті і 2653 очок в багатопотоковому режимах. Показники iPhone 8 куди скромніші – 919 і 2100 балів відповідно. У AnTuTu різниця ще більша – 379 768 балів проти 166 545 на користь iPhone SE 2-го покоління.

 

Однак як показало порівняння, бенчмарки не відображають ситуації за реальною швидкостю роботи пристроїв.

 

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут