Компанія Qualcomm представила технологію швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3+, що поповнила лінійку технологій Quick Charge, яка використовується більш ніж в 1000 найменувань пристроїв і аксесуарів. Завдяки підвищеній швидкості зарядки і доступності Quick Charge 3+ зручна технологія Quick Charge допоможе поліпшити якість життя у всьому світі.

Спочатку технологія Quick Charge 3+ буде реалізована на платформах Snapdragon 765 і 765G, після – на інших платформах Snapdragon різного рівня. Першим в світі смартфоном з одночасною підтримкою технологій швидкої зарядки Quick Charge 4+ і Quick Charge 3+ стане Xiaomi Mi 10 Lite Zoom на базі Snapdragon 765G.Основний фокус Quick Charge 3+ – підвищення якості прискореної зарядки при меншій ціні.

Швидкість зарядки і підвищена ефективність: від 0 до 50% за 15 хвилин, на 35% швидше і на 9 ⁰C холодніше в порівнянні з попередніми поколіннями.

  • Quick Charge 3+ дозволяє використовувати стандартні кабелі USB-A і USB-C і зарядні пристрої, що підтримують змінюваня напруги зарядки з кроком 20 мВ (реалізовано в стандарті Quick Charge 4); це робить технологію доступнішу як для OEM-виробників, так і для споживачів.
  • Технологія Quick Charge 3+ назад сумісна з попередніми версіями Quick Charge, при цьому для більш нових пристроїв підійдуть аксесуари Quick Charge 3+, таким чином, забезпечується максимально гнучка сполучуваність заряджаються і зарядних пристроїв.
  • Інші ключові особливості: вбудовані засоби визначення номінального напруги кабелю та його можливостей, а також різні механізми забезпечення безпеки.
  • Quick Charge 3+ підтримує нові мікросхеми керують тим SMB1395 і SMB1396, що дає ряд переваг.
  • Масштабна архітектура, яка дозволить OEM-виробникам підвищувати зарядна напруга використовуючи колишнє ПО, і вирішувати різні системні завдання в тому, що стосується конструкції друкованої плати, розташування контролера заряду і т. П.
  • Реалізація ультрашвидкісна зарядки за допомогою недорогих зарядних пристроїв зі змінним напругою зарядки на базі Quick Charge 3+.
  • Усунення необхідності в таких зовнішніх компонентах, як схема захисту від перевищення напруги, сенсорний резистор і т. Д.
  • Підтримка бездротового і дротового входів (SMB1396).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут