Генеральний директор Apple Тім Кук назвав головну перевагу iPhone SE 2 покоління. За словами глави Apple, новий смартфон компанії «швидший, ніж найшвидші Android-смартфони».

Кук очікує, що новий iPhone SE буде продаватися найкраще в країнах з меншим середнім доходом. Модель повинна залучити «справедливе число» колишніх користувачів Android-смартфонів, які захочуть перейти на iPhone, впевнений глава Apple. Він назвав iPhone SE 2 покоління «неймовірною пропозицією» за рахунок потужного процесора від iPhone 11 в меншому і більш доступному форм-факторі.

Кука також запитали, чи є новий iPhone SE 2 частиною планів Apple по коригуванню цінової структури iPhone. На це глава Apple заявив, що компанія «завжди прагнула постачати кращі продукти за гарною ціною». Він підкреслив, що в зменшеній ціні iPhone SE 2020 року немає нічого особливого, так як Apple і перш випускала менш дорогі смартфони. Як приклад Кук привів оригінальний iPhone SE.

Передзамовлення iPhone SE 2-го покоління почалося 30 квітня. Смартфон доступний для покупки у авторизованих рітейлерів Apple в Україні за зниженою ціною .

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут