Про майбутній доступний смартфон Google Pixel 4a вже відомо практично все, аж до самих докладних технічних характеристик. Нещодавно ж з’явилися дані про передбачувані терміни офіційної презентації новинки, якій пророкують роль основного конкурента iPhone SE 2020.

Відзначається, що гаджет буде оснащений 5,8-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1080+, а ось камеру пристрій успадкує від старшої моделі Google Pixel 4. Найголовніше ж полягає в тому, що новинка побудована на 8-нм процесорі Snapdragon 730 і має акумуляторну батарею ємністю 3080 мАг. Іншими словами, Google Pixel 4a повинен вийти помітно більш продуктивним, ніж попередник, навіть відставання від Google Pixel 5 буде не таким істотним, особливо, якщо вірити чуткам, які приписують майбутньому флагману процесор Snapdragon 765G, замість топового 865.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Нещодавно ж з’явилися повідомлення про те, що Google Pixel 4a повинен з’явитися на ринку вже через місяць – ближче до кінця травня. За уточненою інформацією, європейський старт продажів бюджетної новинки від «корпорації добра» намічений на 22 травня. Вартість пристрою складе близько 400 доларів, тобто, на тому ж рівні, що і представлений в свій час бюджетник Google Pixel 3а. А ось збільшеною версією з приставкою XL, як відзначають джерела, бюджетний варіант смартфона може і не отримати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут