Nokia випустить дві моделі кнопкових телефонів, одна з яких є модернізованою версією гаджета 2017 року випуску. Відмінністю цих пристроїв називають бюджетну вартість і простоту використання.

Інсайдер Роланд Квандт в мікроблозі Twitter повідомив про швидкий вихід нових кнопкових телефонів Nokia 150 і 125. Він не назвав технічні характеристики девайсів. На сайті NokiaMob підтвердили відомості про виробництво класичних пристроїв.

Стало відомо, що Nokia 150 отримає чорний корпус, підтримку двох sim-карт і надійде на ринок за ціною 42 євро. По суті, це буде перероблена версія моделі, що випускається більше трьох років тому. Тому технічні експерти не очікують від цього пристрою великих «сюрпризів».

Передбачається, модель отримає схожі з попередником характеристики. Nokia 125 – новий кнопковий телефон з кольоровим дисплеєм розміром 2,4 дюйма і VGA-камерою, оцінений сумою 36 євро. Зараз пристрої тестуються під номерами TA-1235 і TA-тисяча двісті п’ятьдесят три.

Схоже, компанія HMD Global провела маркетингові дослідження, які виявили попит на кнопкові телефони. Класичні моделі привертають увагу потенційних покупців надійністю, простотою використання, високим рівнем автономності та бюджетної вартістю.

Ймовірно, телефони Nokia предназначат виключно для здійснення релігійної і прийому дзвінків і обміну sms-повідомленнями без додаткових функцій.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут