Багато недосвідчених користувачів при покупці смартфона часто звертають увагу на кількість мегапікселів у камері. І більшість наївно вважають, що чим їх більше, тим краще. Насправді це не так, але виробників вже не зупинити. Вони включилися в перегони мегапікселів і хизуються цифрами.

Поміж них виявилася і Samsung, яка вже відзначилася випуском рекордного на сьогодні датчика роздільною здатністю 108 Мп. А в планах випуск модулів на 144 Мп і, можливо, 192 Мп. Якщо інсайдерська інформація правдива, то вже в травні повинні представити перший в світі смартфон з 192 Мп камерою. Хто випустить такий апарат, перевірених даних немає.

Зате відомий інсайдер @Ice Universe заявляє про те, що 192 Мп це далеко ще не межа. Так, з посиланням на перевірене джерело, він повідомив про те, що Samsung взяла орієнтир на створення датчиків зображення з високою роздільною здатністю. У перспективі очікується поява сенсора на 600 Мп, і він перевершить можливості людського ока. Коли варто чекати анонс датчика, не повідомляється.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

На даний момент складно зрозуміти, навіщо стільки мегапікселів камері смартфона. Чи буде користь від створення величезних за розмірами матриць і самих зображень?

Джерело: twitter

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут