Багато недосвідчених користувачів при покупці смартфона часто звертають увагу на кількість мегапікселів у камері. І більшість наївно вважають, що чим їх більше, тим краще. Насправді це не так, але виробників вже не зупинити. Вони включилися в перегони мегапікселів і хизуються цифрами.

Поміж них виявилася і Samsung, яка вже відзначилася випуском рекордного на сьогодні датчика роздільною здатністю 108 Мп. А в планах випуск модулів на 144 Мп і, можливо, 192 Мп. Якщо інсайдерська інформація правдива, то вже в травні повинні представити перший в світі смартфон з 192 Мп камерою. Хто випустить такий апарат, перевірених даних немає.

Зате відомий інсайдер @Ice Universe заявляє про те, що 192 Мп це далеко ще не межа. Так, з посиланням на перевірене джерело, він повідомив про те, що Samsung взяла орієнтир на створення датчиків зображення з високою роздільною здатністю. У перспективі очікується поява сенсора на 600 Мп, і він перевершить можливості людського ока. Коли варто чекати анонс датчика, не повідомляється.

На даний момент складно зрозуміти, навіщо стільки мегапікселів камері смартфона. Чи буде користь від створення величезних за розмірами матриць і самих зображень?

Джерело: twitter

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут