Компанія Huawei знову попалася на спробі обдурити користувачів. Зокрема, зроблений на дзеркальну камеру кадр китайський бренд хотів видати за фото, отримане за допомогою смартфона P40 Pro.

Експерти звертають увагу, що для Huawei спроби видати зроблені на “зеркалку” знімки за результат праць їх мобільних пристроїв вже стають традицією, адже таке трапляється щонайменше раз на рік. Нещодавно китайська компанія відкрила фотоконкурс, покликаний допомогти в просуванні флагмана P40 Pro. Реклама події здійснювалася за допомогою відео, де показувалися яскраві і вражаючі кадри. При цьому стверджувалося, що всі вони отримані на смартфони бренду. Однак пізніше виявилося, що фото робилися не на мобільний пристрій, а на дзеркальну камеру.

Представники компанії вже принесли користувачам Weibo вибачення. Все списали на “недогляд редактора”, а також неправильну маркування кадрів. Мета останніх була в тому, щоб надихнути користувачів ділитися своїми фото. У підсумку з відео вирізали рядок про те, що всі знімки отримані смартфонами Huawei.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут