Зарубіжні медики назвали захворювання, яке передбачає великі ускладнення від коронавірусу. Йдеться про ендометріоз легень. Доводи з цього приводу призвело видання The Sun.

Гінеколог Лариса Корда, яка в даний час лікує пацієнтів з коронавірусом в відділенні інтенсивної терапії в Лондоні, зазначила, – ті 10% жінок, які мають ендометріоз, що вражає легені, поставлені в велику небезпеку ускладнень, якщо отримають захворювання. З чим погодилася експерт Емма Кокс, генеральний директор Endometriosis UK, додавши, що пацієнтам з даними станом слід бути більш обережними.

«Наша порада полягає в тому, що такі люди можуть піддаватися більш високому ризику, в залежності від того, куди поширився ендометріоз. Ми не хочемо, щоб все турбувалися про це захворювання, але варто насторожитися, якщо мав місце кашель з кров’ю на щомісячній основі. Ми бачили випадки, коли хтось страждав частою кровотечею з носа. Ваш кращий захист від вірусу – це мінімізація соціальних контактів, регулярне миття рук і самоізоляція », – пояснила Емма Кокс.

Терапевт і клінічний директор також висловився з цього приводу, запевнивши, – наявність ендометріозу, що вражає матку, не збільшує ризик важкої коронавірусної інфекції. Теоретично наявність аномальних тканин в грудях все ж передбачає ймовірність ускладнень від COVID-19.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут