Samsung Galaxy Fold 2 отримає поліпшені екрани і електронний стилус. Розмір зовнішнього дисплея збільшиться з 4,6 до 6,23 дюйма, а його роздільна здатність досягне 2 267 на 819 пікселів.

За інформацією неназваних джерел, діагональ складаний екран Galaxy Fold 2 складе 7,59 дюйма, а роздільна здатність – 2 213 на 1 689 точок. Щільність пікселів досягне 359 PPI. Очікується, що в екрані з’явиться врізана «Фронталка». Дане рішення пов’язане з тим, що використовувати новітню технологію, завдяки якій модулі можна було б розмістити над поверхнею дисплея, внаслідок її недосконалості не представляється можливим. При цьому екран буде підтримувати частоту оновлення картинки 120 Гц. За деякими даними, виробник використовує для свого інноваційного девайса ультратонкі скло, не тільки захищає екран, але і оберігає його від появи складки в місці згину.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Також з’явилися повідомлення про те, що новий апарат отримає повну підтримку електронного стилуса S Pen. Проте, коли Samsung Galaxy Fold 2 може з’явитися в продажу, інформації немає. Також нічого невідомо про ціннику мобільного новинки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут