Компанія Microsoft випустила чергове оновлення для операційної системи Windows 10. Тепер користувач зможе відслідковувати поширення Covid-19.

Відповідний розділ з’явився в пошуку системи, тепер він видає всі новини про коронавірус, а також інтерактивну карту з новими виявленими випадками інфікування. Згідно оновлень, клік видасть необхідну інформацію в пошуковій системі Bing в будь-якому браузері, а не тільки в фірмовому Microsoft Edge. Також власникові пристрою з «десяткою» доступні дані з відповідного розділу порталу MSN. Окремо наголошується, що відповідна функція присутня у всіх варіантах збірки Windows 10, починаючи з October 2019 Update. Це серверне зміна, тому його реалізація не потребує будь-яких додаткових маніпуляцій на самій ОС.

Варто відзначити, що при небажанні переглядати актуальну інформацію про захворювання будь-який користувач може просто відключити даний модуль, не виходячи з пошуковика. Останнім часом онлайн-карти, що показують швидкість поширення хвороби, користуються дуже великим попитом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут