Фахівці з Apple поспішають, як можна швидше представити один з смартфонів. Йдеться про довгоочікувану бюджетну модель iPhone SE 2020. Орієнтовна дата презентації – наступний тиждень, або 15 квітня. А поки офіційних даних з цього приводу немає, в мережі можна знайти достовірне зображення даного пристрою. З незрозумілих причин воно з’явилося на одному з німецьких ресурсів, але вже було видалено.

Якщо ви вперше побачили це зображення і не зрозуміли, в чому підступ, то скажемо, що перед нами дійсно iPhone 8, але тільки в плані зовнішнього вигляду. Так, є нюанси, але вони так глибоко заховані, що побачити їх неозброєним оком неможливо. Зміни в основному стосуються технічних особливостей девайса.

Так, очікується наявність більш ємного акумулятора, а це дозволить збільшити час автономної роботи пристрою. Також є велика ймовірність того, що замість чіпсета Apple A11 Bionic, буде використовуватися щось новіше. Якщо говорити про обсяги внутрішньої пам’яті, то у користувача буде вибір: 64, 128 або 256 ГБ. Багато аналітиків очікують, що вартість базової версії складе 400 доларів або приблизно 10,970 гривень, в Україні варто очікувати значно вищої вартості.

Читайте також  Камеры будущих iPhone 12 будут поставлять сразу три производителя

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут