Компанія Microsoft знайшла критичні уразливості в системі безпеки в операційній системі (ОС). Як повідомляє портал Engadget, хакери активно використовують їх для того, щоб отримати повний контроль над комп’ютерами.

Що не так з системою безпеки ОС?

Всі останні оновлення операційної системи Windows мають критичну помилку, яка може бути використана для злому операційної системи. Проблема пов’язана з обробкою і відображенням шрифтів бібліотекою Adobe Type Manager Windows. Хакери можуть отримати віддалений доступ до комп’ютера через заражений документ, якщо користувач відкриє його або запустить в режимі попереднього перегляду. Після запуску інфікованого документа зловмисник може отримати віддалений доступ до ОС і встановити шкідливі програми.

Які версії ОС мають таку вразливість?

Уразливості піддаються всі операційні системи, включаючи Windows 10. Зазвичай уразливості в Windows зачіпають лише певні версії операційної системи. Але на цей раз критична помилка в захисті системи безпеки зачепила всі версії. Проблема виявлена ​​в тому числі в Windows 7, яка, на відміну від актуальної Windows 10, не отримає оновлення безпеки. 14 січня Microsoft визнала Windows 7 застарілої і запропонувала користувачам оновитися на актуальну версію ОС.

Коли компанія вирішить проблему з уразливими?

У компанії заявляють, що працюють над вирішенням проблеми. Microsoft не уточнила, коли випустить оновлення, однак наступне оновлення заплановано. Поки представники компанії радять не відкривати підозрілі текстові файли, які ви знайшли в інтернеті або які вам переслали незнайомі особи.

Читайте також  Зручний пошук з macOS дійшов до Windows 10. Як активувати в своїй ОС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут