У мережі з’явилася інформація про те, що вчений на ім’я Даніель Рирдон потрапив до лікарні, намагаючись створити пристрій проти коронавірусу, який повинен був видавати тривожний сигнал при спробі людини помацати власне обличчя.

Такий пристрій був необхідний тому, що відмова від звички торкатися обличчя і регулярне миття рук – це те, що радять фахівці ВООЗ для профілактики зараження коронавірусом в першу чергу.

“Я подумав, що зможу побудувати схему, яка видавала б сигнал тривоги при фіксації магнітного поля. Я вирішив, що це спрацює у разі, якщо прив’язати магніти до зап’ястя, а потім піднести руку до обличчя. Але все вийшло рівно навпаки – я випадково винайшов пристрій, який постійно гуде, якщо ви не тримєте руку на обличчі “, – розповів Рирдон.


В результаті чоловік вирішив трохи змінити схему свого винаходу і розмістити магніти не на зап’ясті, а в носі: по дві всередині і зовні ніздрів. Але як тільки чоловік прибрав  два зовнішніх магніти, внутрішні тут же притягнулися один до одного прямо всередині носа. Тоді вчений зробив спробу дістати їх за допомогою тих магнітів, що знаходилися зовні, але і вони теж застрягли в носі.

На щастя, життя чоловіку не загрожує ніяка небезпека, так як лікарям в лікарні вдалося витягти всі чужорідні матеріали з його тіла.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут