У мережі, на популярному онлайн-ресурсі Slashleaks, з’явилося зображення можливого смартфона Samsung з підекранною фронтальною камерою. Правда, на перевірку виявилося, що, можливо, це лише частина рекламної кампанії зовсім іншого продукту компанії.

Нижче ви може бачити фотографію, на якій людина тримає в руках смартфон, підозріло нагадує своїм зовнішнім виглядом Samsung Galaxy Note 10, представлений влітку 2019 року. Єдиним його відміну від пристрої лінійки Galaxy Note є відсутність вирізу в дисплеї, в якому розташовується фронтальна камера – замість цього смартфон має повністю безрамковий дизайн.

На ресурсі Slashleaks дане зображення було опубліковано під виглядом “витоку” нового смартфона корейського гіганта, який отримає підекранну реалізацію фронтальної камери. І в принципі, воно насправді може бути саме так. Але при цьому важливо відзначити, що опубліковане фото – це скріншот з рекламного ролика нового кондиціонера Samsung, в одній зі сцен якого і справді “засвітився” такий ось безрамковий смартфон. Чи буде прийдешній Galaxy Note 20 мати подібний дизайн або ж південнокорейський гігант використовував девайс з подібним дизайном “для краси” – стане відомо в серпні поточного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут