Нова помилка Windows ускладнила роботу з дому. Деякі важливі сервіси, зокрема Microsoft Office, Outlook, Internet Explorer 11, стали відчувати проблеми з підключенням.

Помилка стосується актуальної операційної системи Windows 10. У мережі повідомляють про вплив бага на Office 365, Microsoft Teams, Microsoft Office, Outlook, Internet Explorer 11. Але цим список може не обмежуватися. Важливим є те, що дані програми використовують багато людей, в тому числі ті, хто перейшов на віддалену роботу через пандемію.

Схоже, що помилка зачіпає користувачів, які оновлювали систему після 27 лютого. Microsoft стверджує, що проблема стосується комп’ютерів, які використовують проксі або VPN. А це знову ж таки досить поширене при віддаленій роботі.

Пристрої, що використовують проксі, можуть показувати обмежений доступ до інтернету або ж його відсутність в Network Connectivity Status Indicator (NCSI). Комп’ютери з цією проблемою також можуть зазнавати труднощів з доступом в мережу при використанні додатків, які працюють з WinHTTP або WinInet.

Фахівці Microsoft говорять, що вирішити проблему можна звичайною перезавантаженням ПК. Стандартне рішення для Windows.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут