В умовах пандемії коронавірусу, багато компаній по всьому світу зіткнулися з економічними проблемами: люди в основному сидять вдома, через що намагаються всіляко відгородити себе від будь-яких покупок. І не пройшла “біда” і повз Samsung. Так, експерти розповіли, наскільки ж торішні флагмани компанії в особі Galaxy S10 продаються краще за цьогорічні Galaxy S20.

Судячи за даними аналітиків, з якими радилася сама Samsung, компанія з моменту старту продажів Galaxy S20 продала лише 60% пристроїв від кількісті Galaxy S10, проданих за той же період. Само собою, якась частина провини за те, що відбувається лягає на “плечі” пандемії COVID-19. Але з іншого боку, в мережі було безліч публікацій, в яких йшлося про те, що свіжі флагмани Samsung мають множинні проблеми: камера Galaxy S20 Ultra нічим не відрізняється від 108 Мп камери більш дешевих смартфонів Xiaomi, екран Galaxy S20 здатний працювати з частотою 120 Гц , але його штучно обмежують і т.д.

Нагадаємо, що в зв’язку з епідемією коронавірусу багато технологічних компаній оголосили про зміну своїх планів. Так, більшість презентацій з анонсами нових смартфонів проходять не в офлайн форматі, як раніше, а у вигляді онлайн-трансляцій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут