Компанія Huawei представила нові можливості фірмового інтерфейсу EMUI. Технології на основі штучного інтелекту, вперше представлені в EMUI 10.1, є ключовим елементом єдиної екосистеми взаємопов’язаних пристроїв.

Покращення інтерфейсу

В EMUI 10.1 під час перегляду екрану з’являється новий ефект: анімація сповільнюється, перш ніж повністю зупинитися. Така модель прискорення розроблена з урахуванням досліджень людського сприйняття – анімація веде себе так, як очікує користувач.

Для появи бічної панелі, тепер достатньо провести пальцем в центр від будь-якого краю екрану. Додатки в бічній панелі можна переміщати по екрану, щоб запустити режим мультивікна. Зображення, тексти і навіть файли можна переносити з однієї програми до іншої. Спливаюче вікно дозволяє виконувати базові завдання, наприклад, відповідати на повідомлення, не відкриваючи додаток в повноекранному режимі, залишаючись сфокусованими на вирішенні поточних задач.

Панель управління декількома пристроями

Це уніфікована платформа, яка дозволяє бачити всі доступні до підключення пристрої. Для підключення одного пристрою до іншого досить вибрати відповідну кнопку меню. Панель, яку можна викликати з будь-якого краю екрану, використовується для включення і виключення пристроїв, що підключаються, включення режиму «мультискрін», налаштуаання проекції екрану смартфона і іншого. Центр управління декількома пристроями може рекомендувати пристрої, що знаходяться поблизу. Наприклад, коли користувач слухає музику з Huawei Music, а поруч знаходиться Huawei Sound X, панель управління запропонує змінити вихід звуку на розумну колонку.

Huawei MeeTime

Huawei MeeTime
Huawei MeeTime – універсальний додаток для відеодзвінків з роздільною здатністю Full HD і алгоритмами автоматичної бьютіфікаціі і налаштування яскравості. Алгоритми також дозволяють забезпечувати плавну роботу відеозв’язку при нестабільному сигналі мережі. Користувачі можуть демонструвати екран іншому учасникові відео виклику і робити позначки на екрані. Завдяки технологіям Huawei стало можливим здійснювати бездротове підключення камер сторонніх виробників, наприклад, екшн-камери Drift.

Huawei Share

Huawei Share підтримує швидку передачу файлів між двома пристроями Huawei. На додаток до смартфонів, планшетів і ноутбуків Huawei, Huawei Share тепер підтримує і пристрої сторонніх виробників. Наприклад, європейська компанія Cewe впровадила Huawei Share в свої пристрої для дистанційної друку фотографій.

Читайте також  Знайдено спосіб запустити темний режим в версії WhatsApp для комп'ютера

Мультискрін

Нові можливості додані в режим «мультискрін» – тепер користувачі можуть підключати більше периферійних пристроїв до Huawei MateBook, щоб ефективніше використовувати програми для смартфонів Huawei. З’явилася можливість здійснювати аудіо- і відеодзвінки або відповідати на них через ноутбуки Huawei відразу після установки режиму, який запускається за пару кліків. Нова технологія дозволяє використовувати камеру і мікрофон ноутбука так, ніби вони підключені до смартфону. Користувачі також можуть використовувати додатки для ноутбука, щоб відкривати файли і гіперпосилання на смартфоні.

Celia

EMUI 10.1
Голосовий помічник Celia буде випущений одночасно з релізом з EMUI 10.1. Щоб активувати голосового помічника, потрібно затиснути кнопку включення на одну секунду або або сказати «Hey Celia». Він буде допомагати у вирішенні повсякденних завдань: інтеграція дозволяє Celia отримувати доступ до апаратного забезпечення і штучного інтелекту пристрою, тому голосовий помічник вміє визначати об’єкти, керувати медіавідтворенням, відправляти повідомлення, підраховувати калорії і т.д. В першу чергу Celia буде підтримувати англійську, французьку та іспанську мови і спочатку стане доступною у Великобританії, Франції, Іспанії, Мексиці, Чилі та Колумбії, а в подальшому буде запущеною в інших країнах.

Фотогалерея для декількох пристроїв

Завдяки спільній системі зберігання файлів в галереї тепер зібрані всі мультимедійні дані смартфонів і планшетів Huawei, які працюють на EMUI 10.1, які підключені до однієї Wi-Fi мережі і одному Huawei ID. Функція пошуку по всіх медіафайлів дозволяє знаходити фото або відео, незалежно від того, на якому пристрої воно збережено.

Доступність

Оболонка EMUI 10.1 стане доступна більш ніж для 30 моделей смартфонів Huawei, включаючи серії Mate 30, Mate X і P30.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут