Рендер iPhone 12 Pro
Відразу три людини, знайомі з ситуацією всередині Apple, повідомили виданню Nikkei Asian Review, що компанія готується до можливого переносу презентації і старту продажів лінійки iPhone 12. Вони повинні були стати першими айфонами з підтримкою 5G.

Обговорення всередині Apple виникли через можливе падіння попиту на техніку – продажі смартфонів вже сильно просіли, і невідомо, що буде у вересні цього року. Через тривалий карантин і простій компаній економічна ситуація в усьому світі може погіршитися до критичного стану, що призведе до провальних продажів першого iPhone з 5G.

Додаткові складнощі йдуть з боку постачальників, у яких сповільнилася логістика і виникло безліч інших проблем на тлі коронавірусу. Це теж може стати однією з причин перенесення запуску iPhone 12.

І ще одна важлива проблема – майже всі співробітники Apple перейшли на віддалену роботу, а перельоти в інші країни закриті або потенційно небезпечні. Через це компанія досі не підготувала прототипу iPhone 12, який повинні були зібрати вже на початку березня. Спочатку випуск прототипу відклали до кінця березня, а потім перенесли на невизначений термін.

Як повідомляють джерела, переговори про перенесення запуску iPhone 12 знаходяться тільки на ранній стадії, але заводи вже попросили відкласти масове виробництво на 2-3 місяці. Компанія повинна визначити дату старту продажів першого iPhone з 5G до кінця травня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут