Недавно представлений флагман Redmi K30 Pro став найдоступнішим смартфоном з процесором Snapdragon 865. Тепер же, за даними мережевих інформаторів, компанія готується представити і найдешевший 5G-смартфон на ринку – новий гаджет бренду, який імовірно буде анонсований під назвою Redmi Note 9 5G, вже засвітився в базі даних китайського регулятора 3C.

За запевненням інсайдерів, смартфон з модельним номером M2002J9E буде випускатися в першу чергу для внутрішнього ринку КНР. Раніше президент Xiaomi Лю Вейбін зазначив, що моделі Redmi Note 9 Pro і Redmi Note 9 Pro Max будуть поставлятися на ринки Європи, в той час як китайські споживачі більше зацікавлені в тому, щоб апарат підтримував роботу в мережах п’ятого покоління.

Очікувана вартість Redmi Note 9 5G складе від $ 141 до $ 212, що може зробити його найдоступнішим апаратом на ринку 5G-пристроїв. Зниження собівартості пристрою, за даними джерела, відбудеться за рахунок заміни процесора Qualcomm на більш доступний MediaTek Dimensity 800 5G. Дата анонса і інші технічні характеристики майбутньої новинки, за винятком потужності зарядки 22,5 Вт, не повідомляються.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут